+90(216) 352 13 68-70 info@teknoa.com.tr

GPS Kaydedici

Aaronia GPS - Logger, tümü en son teknolojiye sahip toplam 6 sensör içerir ve bu, onu bu kadar çeşitli sensörlere sahip dünyanın ilk bağımsız veri kaydedicisi yapar. Unutulmaması gereken, aynı zamanda çok küçük form faktörü ve yakl. 35 günlük / saniye (serbestçe ayarlanabilir). Pilli kaydedici yalnızca 88 gram ağırlığındadır.

GPS Logger im Koffer

GPS kaydedicinin temel amacı, Aaronia antenlerinin (HyperLOG X, HyperLOG EMI veya Magnotracker serisi) konumunu ve hatta yönünü kaydetmektir. GPS sensörü, yükseklik bilgileri dahil olmak üzere ölçüm konumunuzun kolayca toplanmasına ve belgelenmesine olanak tanır.

Daha da ilginç olanı ise Eğim sensörü ve dijital pusuladır, böylece ölçüm sırasında antenin eğimi ve yönü kaydedilebilir ve değerlendirilebilir. Bu özel özellik, 360 derece içinde bir RF kaynağının frekansı, yönü ve gücünü içeren bir "RF ısı haritası" nı kolayca oluşturmanıza olanak sağlar.

Aaronia GPS-Logger, birim oryantasyonunun "gerçek zamanlı" bir görüntüsünü sunan, saniyede tüm sensör verileriyle (microSDCard ve / veya USB-Streaming'de) 35'e kadar eksiksiz günlüğe kadar çok hızlı bir güncelleme hızı sunar. Aaronia GPS-Logger maksimum hızda yaklaşık 50MB / saat (sıkıştırılmamış) üretecektir! Kullanılabilir maksimum microSD hacmi 2GB olup, tam hızda yaklaşık 2 günlük maksimum kayıt süresi sağlar.

Mikro SD kart. Veri hacmini çok daha düşük tutmak için veri hızı çok daha düşük oranlara ayarlanabilir ve haftalarca hatta aylar boyunca microSD kartta uzun süreli kayıt sunar.

Aaronia GPS - kaydedici, dahili LiPo pil (bağımsız) ve / veya USB (sınırsız çalışma süresi sağlar) ile kullanılabilir.

Kaydedicinin üç çalışma modu vardır:

- Bağımsız bir cihaz olarak tamamen bağımsız olarak dahili (çıkarılabilir) microSD Kartta akış / oturum açma,
- USB portu üzerinden sürekli kayıt (PC, Linux veya MAC OS),
- Dahili microSD Kartta (PC, Linux veya MAC OS) depolanan dosyaların aktarımı.

Aaronia GPS - kaydedici, doğrudan HyperLOG X, Magnotracker ve HyperLOG EMI antenlerine monte edilebilir (vidalar ve adaptör dahildir). Ürünle birlikte verilen adaptörle başka herhangi bir cihaza, arabaya vb. De monte edilebilir. Bu, verilen adaptörü takmak için yalnızca 2 delik delinmesini gerektirir.

 

Özellikleri

- İleri Teknoloji GPS Sensörü,

- Konum, İvme, Hız, Yükseklik,

- 3D Pusula,

- 3D / Üç Eksenli İvme Ölçer,

- 3D / Üç Eksenli Gyro / Eğim Sensörü,

- Yüksek doğrulukta Altimetre / Basınç sensörü.Daha fazla: https://aaronia.com/gps-logger/
...