+90(216) 352 13 68-70 info@teknoa.com.tr


Hakkımızda

Daha fazlasını başarmanıza yardımcı oluyoruz.

Mirasımız, mükemmellik ve yenilikçiliktir; Şirketimiz en başından beri üstün ürün kalitesi ve mükemmel hizmeti ile tanınmaktadır. Bugün aynı değerler ve misyonla devam etmekten gurur duyuyoruz.

Yüksek profesyonellik ve motivasyon değerlerine sahip, katma değerli entegre sistemler, çözümler, ürünler ve hizmetleri kendi iş tasarımcılarımız ve uzman mühendislik ekibimizle ve global stratejik ortaklarımızla zamanında sunarak yaşam boyu kurumsal müşterilerimizin beklentilerini karşılamaya kendini adamış lider bir kuruluş olmak istiyoruz.

Her aşamada müşteri ilişkilerine çok önem veriyoruz ve müşterilerimizle güvenilir ve uzun süreli ilişkiler kurmak için kendimizi motive ediyoruz.

Teknolojiyi sürekli izliyor, yüksek karlı teknoloji çözümleri geliştirmek ve müşterilerimize iş değerleri katmak için gereken zamanı ve çabayı harcıyoruz.

Müşterilerimizin iş ve teknoloji gereksinimlerini dikkatli bir şekilde analiz ediyor ve başarılı proje tasarımları ve eşleşen teknolojiyi seçmek için bunları net ayrıntılarla belirliyoruz ve ardından çözümleri, ürünleri ve hizmetleri daha ayrıntılı bir şekilde entegre ederek, daha yüksek yatırım getirisi olan anahtar teslim projeler tasarlayıp teslim ediyoruz.

İşletmeniz büyüdükçe ek güvenlik işlevlerini yükseltme ve entegre etme esnekliği sağlıyoruz. Müşterilerimizin ilk güvenlik yatırımlarını korumalarına ve kurulu sistemlerinin ömrü boyunca çok daha düşük bir toplam sahip olma maliyeti (TCO) gerçekleştirmelerine bu şekilde yardımcı oluyoruz.

Başarımızı sizin başarınıza göre ölçüyoruz. Gururumuz, cesaretimiz ve mutluluğumuz oluyorsunuz.

...