+90(216) 352 13 68-70 info@teknoa.com.tr

Sigorta

Driver Safety

Konum Bilgisi Başarının Kilidini Açar

Aşırı düzenleme, değişen müşteri davranışı ve yeni girişler: Bu piyasa faktörleri, endüstriyi sistemlerini ve süreçlerini iyileştirmeye ve daha çevik olmaya zorluyor.

Sigorta şirketleri ve telematik hizmet sağlayıcıları, konum bilgisini hizmetlerine entegre etme ve sürücü güvenliğini, hasar yönetimini, risk ölçümünü ve daha fazlasını önemli ölçüde geliştirme fırsatına sahiptir. HERE, oyunda bir adım önde olmanıza yardımcı olur.

 

Verimli Eylem İçin Etkili İçgörüler

Marina with graphical overlay showing cargo GPS co-ordinates and location address

Doğru Sürücü Profili Oluşturma

HERE Route Matching, GPS izlerindeki hataları düzeltir ve sürülen en olası cadde segmentlerini çizer. Kapsamlı yol özellikleri yelpazemiz, hız sınırı verilerimiz ve trafik akış bilgilerimiz, kullanıma dayalı sigorta için doğru sürücü risk profili sağlar.
 

Bend in road, with graphical overlay showing driving speed

Sürücü Güvenliğini Artırın

Yerel iOS ve Android uygulamaları aracılığıyla sürücüleri gerçek zamanlı olarak izleyin ve sürüş davranışlarını izleyin. Öngörülerimiz, gerçek zamanlı uyarılarımız ve tehlike uyarılarımız güvenliği artırır ve talep hacimlerini azaltır.

 

Man using map on smartphone

Müşterilerle Etkileşim Kurun

Konum açısından zenginleştirilmiş uygulamalarımız, katılımı teşvik eder, müşteriyi elde tutma oranlarını artırır ve kullandığın kadar öde ve diğer markalı hizmetleri çapraz satış fırsatları yaratarak sigortacıların daha güvenli sürüşü teşvik etmesine olanak tanır.
 

Broken down car on busy highway, with graphical overlay showing hazard information

Talep Maliyetlerini Azaltın

Teknolojimiz, bir kazanın yerini doğru bir şekilde gösterir ve ilk kayıp bildirimini ve diğer risk verilerini sağlar. Bu, talep maliyetlerini düşürmeye, dolandırıcılığı azaltmaya ve talep sürecini geliştirmeye yardımcı olur.

 

City buildings viewed from above

Bir Liderle Çalışın

Telematik, bağlantılı arabalar ve yüksek otonom sürüş (HAD), motor sigortasının geleceğini sekteye uğratmaya devam ediyor. HERE, yeni nesil konum hizmetleriyle kilit bir oyuncu olmaya devam ediyor.
Daha fazla: https://www.here.com/solutions/car-insurance
...