+90(216) 352 13 68-70 info@teknoa.com.tr

Telekomünikasyon

Telecoms

Sektördeki Bozulmanın Bir Adım Önünde Olun

Telekom ve kamu hizmetleri sektörlerindeki dijital devrimler, yeni ve yenilikçi teknolojiler için artan taleplere yol açmıştır.

Ancak, enerji tasarruflu akıllı şebekeler, ışık hızında 5G ve bağlantılı araç hizmetleri gibi bu teknolojileri oluşturmak, önemli yatırımlar gerektirir. Altyapınızı planlamak, oluşturmak ve yönetmek için doğru veriler ve içgörüler çok önemlidir. Donanımın kesin konumu zamandan, paradan veya hayattan tasarruf sağlayabildiğinde, doğru konum bilgisi kritik hale gelir.

HERE'ın konum teknolojisi, kesintilerin bir adım önünde olmanıza ve mevcut sistemlerinize daha fazla işlevsellik, esneklik ve bağlanabilirlik kazanmanıza yardımcı olur.

Uygun maliyetli bir 5G ağı oluşturmak veya şebekenizi daha akıllı hale getirmek için konum bazlı analizdeki uzmanlığımızı uygulayın. Bakım iş gücünüzü kolaylaştırın. Verilerinizden para kazanmanın ve rekabette öne çıkan ürünler yaratmanın yeni yollarını keşfedin.

Yerin gücüyle kesintiyi fırsata çevirin.

 

Uzmanlık Alanları

young Asian woman on a mobile device using HERE Telecommunications

Telekomünikasyon

Yeni nesil mobil ağlarınızı planlayın, dönüştürün ve bunlardan para kazanın;

Daha fazla detay: https://www.here.com/solutions/telecom-utilities/location-data-telecommunications

 

Telephone mast

Araçlar

Operasyonel ve performans verimliliğini artırın

Daha fazla detay: https://www.here.com/solutions/telecom-utilities/field-workforce-optimizationDaha fazla: https://www.here.com/solutions/telecom-utilities
 

 

 

 
...