+90(216) 352 13 68-70 info@teknoa.com.tr

Kentsel Hareketlilik

man at train station with bike looking at mobile

İşinizi geliştirin ve geleceğin akıllı mobilite ekosistemini şekillendirin. İntermodal yolculuklar oluşturun, filonuzu optimize edin ve gerektiğinde bunları devreye alın.

İşlemleri optimize edin

Konum teknolojisiyle işletmenizi ölçeklendirin, pazara sunma süresini iyileştirin, maliyetleri azaltın ve hizmet verimliliğini artırın.

Yolculuk planlamasını basitleştirin

Sorunsuz mobilite sağlamak için müşterilerinizin seyahat tercihlerini hesaba katan uçtan uca bir uygulama içi deneyim sağlayın.

Verilerinizi özelleştirin

İhtiyaçlarınıza göre hizmetler ve ürünler oluşturun. Verilerinizi HERE ve diğer üçüncü taraf verileriyle platformumuz aracılığıyla zenginleştirin.

 

Akıllı Mobilite Çözümleri Oluşturun

young african american man getting into taxi in Chicago

Mobilite Operasyonları

İşlemlerinizi En Üst Düzeye Çıkarın

Kapsamınızı yerel ulaşım ağlarını tamamlayacak şekilde genişletin. Filonuzu hassas bir şekilde takip ederek, konumlandırarak ve tahsis ederek yüksek talep gören alanları belirleyin ve verimli sürüşler sağlayın.

Anahtar Ürünler

- HERE Trafik

- HERE Transit

 

older woman with bike getting on train

Intermodal Gezi Planlaması

Güç Kesintisiz İşe Gidip Gelme

Yolculuk birkaç bağlantı gerektirse bile, yolcuların A noktasından B noktasına gitmesini kolaylaştırın. Araç çağıranlara toplu taşıma seçenekleri sağlayın ve park etme ve sürüşü zahmetsiz hale getirin.

Anahtar Ürünler

- HERE İç Mekan Haritası

- HERE Kapalı Konumlandırma

- HERE Park


 

test

Mobilite Ekosistemi Katılımı

Verilerinizden değer Elde Edin

Pazarımız aracılığıyla üçüncü şahıslarla verileri özelleştirerek veya değiş tokuş ederek hizmetlerinizi genişletin ve yeni çözümler oluşturun. Verilerden para kazanın ve daha akıllı, daha verimli ve daha çevreci şehirler için stratejik iş kararlarınıza uygulayın.

Anahtar Ürünler

- HERE Marketplace

- HERE Çalışma AlanıDaha fazla: https://www.here.com/solutions/urban-mobility

 

 

 

 
...