+90(216) 352 13 68-70 info@teknoa.com.tr

Anahtar Yönetimi

Thales Anahtar Yönetimi, çeşitli kullanım örnekleri üzerinden bulut ve kurumsal ortamlarda anahtar yönetimini kolaylaştırır ve güçlendirir. FIPS 140-2 uyumlu sanal veya donanım araçlarından yararlanan Thales anahtar yönetim araçları ve çözümleri, hassas ortamlar için yüksek güvenlik sağlar ve şifrelemenizin yanı sıra üçüncü taraf uygulamalarınız için anahtar yönetimini merkezileştirir. Bu, veri güvenliğinizi artırırken anahtarlarınız üzerinde size daha fazla komut verir. Thales anahtar yönetim ürünleri, standart arayüzler aracılığıyla uygulamalarınızla bağlantı kurar ve sağlam anahtar yönetim işlevlerine erişim sağlar.

Thales anahtar yönetimi aşağıdaki ürünleri içerir:
 

CipherTrust Yöneticisi

Thales CipherTrust Manager, FIPS uyumlu sanal ve fiziksel cihaz form faktörlerinde bulunan merkezi anahtar yaşam döngüsü yönetimi ve ilke kontrolü sağlar.

Veri Güvenliği Yöneticisi

Vormetric Data Security Manager, veri güvenliği yönetim konsolu aracılığıyla merkezi politika ve şifreleme anahtarı yönetimini sağlayan bir veri güvenliği aracıdır.

CipherTrust Cloud Key Manager

CipherTrust Cloud Key Manager, çoklu bulut, karma ve kurumsal ortamlarda anahtar yaşam döngüsü yönetimini merkezileştirir.

Kurumsal Anahtar Yönetimi

Kurumsal Anahtar Yönetimi çözümleri, veritabanı TDE, KMIP istemcileri ve tüm Thales Veri Güvenliği Platformu çözümleri dahil olmak üzere çeşitli uygulamalar adına anahtarları yönetir ve korur. CipherTrust Manager, Kurumsal Anahtar Yönetimi çözümlerinin yanı sıra diğer tüm Veri Güvenliği Platformu ürünleri için merkezi yönetim noktasıdır.Daha fazla: https://cpl.thalesgroup.com/encryption/key-management
...