+90(216) 352 13 68-70 info@teknoa.com.tr

Bulut Şifreleme Çözümleri

Verilerinizi Herhangi Bir Bulut Ortamında Şifreleyin

Güçlü anahtar yönetimi ile birleştirilmiş bulut şifreleme çözümleri, kuruluşlara, bulutta ve çok kiracılı ortamlarda kullanılırken, aktarılırken, depolanırken veya başka bir şekilde paylaşılırken kontrolleri dışındaki hassas verileri koruma yeteneği sağlar.

Gerçek etkili bulut veri güvenliğiyle, verilerin nerede bulunduğuna veya SaaS, PaaS veya IaaS bulut yığınında kullandığınız çözümden bağımsız olarak şirket finans bilgileri, kişisel olarak tanımlanabilir bilgiler ve fikri mülkiyet gibi hassas bilgileri koruyabilirsiniz.
 

İhtiyaçlarınızı Karşılayan Bulut Veri Şifreleme Çözümlerini Bulun

Verileriniz buluttayken veya kuruluşunuzun desteklediği farklı ortamlar arasında hareket ederken, silo kısıtlamalı şifrelemeyi aşmanız ve şifrelemeyi merkezi, tek tip ve geniş ölçekte dağıtmanız gerekir.

Thales'in Bulut Veri Şifreleme çözümleri ile kuruluşlar, işlerinin benzersiz ihtiyaçlarına göre ihtiyaç duydukları yerde, ihtiyaç duydukları zaman ve nasıl ihtiyaç duyduklarını gösteren veri korumasını uygulayabilirler.Daha fazla: https://cpl.thalesgroup.com/encryption/cloud-data-encryption
...