+90(216) 352 13 68-70 info@teknoa.com.tr

E-posta Şifreleme

Genel Bakış

Günümüzün dijital dünyasında, ofisler arası klasörlerde, postayla veya kuryeyle taşınan kağıt belgeler geçmişte kalmıştır. Kolaylık her zaman yüksek olsa da, her tür elektronik iletişimle ilişkili riskler vardır. Gizli iş e-postalarınızın ve belgelerinizin gerçekten özel olduğundan ne kadar eminseniz güvenliği de artırmanız kaçınılmazdır.

Thales'in Açık Anahtar Altyapısı (PKI), müşteri verileri, fikri mülkiyet, yasal ve finansal bilgiler ve çalışan kayıtları dahil olmak üzere tüm kritik belgelerinizin güvenliğini sağlamak için güçlü kimlik doğrulama sağlamaktadır. İster hükümet düzenlemeleri (HIPAA, SOX ve GDPR gibi) tarafından yetkilendirilmiş olun, ister yalnızca kurumsal iş ihtiyaçlarınızı proaktif olarak düşünün, uçtan uca verilerinizi korumamız verilerinizin yalnızca amaçlananlar tarafından görülmesini sağlar ve belgelerin doğruluğunu onaylar.

Çoğumuz için e-posta, iş açısından kritik bir uygulama haline gelmiştir ve çoğu ileti çok gizli bilgiler içermese de, hassas bilgilerin güvenliğini sağlamak için ek önlemler almanız gereken zamanlar vardır. Thales güvenli kimlik çözümleri, yalnızca hedeflenen alıcı tarafından çözülebilen e-posta şifrelemesi sağlamak için bir şifreleme işlemi kullanır ve e-postanızı istenmeyen gözlerden korur.

Thales PKI, şifreleme ve dijital imzalar kullanarak güvenli bir şekilde e-posta göndermek için bir sistem olan Güvenli Çok Amaçlı İnternet Posta Uzantıları'nı (S / MIME) kullanır. Akıllı kartlar ve USB kartları dahil olmak üzere Thales çözümlerinin tümü simetrik (gizli) anahtar algoritmalarını destekler — Veri Şifreleme Standardı (DES) ve Gelişmiş Şifreleme Standardı (AES) ile asimetrik (genel / özel) anahtar algoritmaları — RSA ve Eliptik Eğri Kriptografisi ( ECC) kullanılmaktadır.
 

Hepsi Bir Arada Kullanım Kolaylığı

Dijital imzaya ek olarak, Thales PKI tabanlı donanım çözümleri tek bir cihazda birden fazla güvenlik işlevi sağlayabilir. Örneğin akıllı kartlar; kimlik doğrulama, uç nokta koruması, dijital imza, e-posta şifreleme ve binalara ve güvenli alanlara fiziksel erişim için kullanılabilir.Daha fazla: https://cpl.thalesgroup.com/access-management/email-encryption
...